NOVA Asansör

NOVA Asansör, tüm marka ve modellerdeki asansörlerin; bakımı, onarımı ve modernizasyonu konusunda uzmanlaşmış bir tam hizmet veren asansör hizmet şirketidir.

1996 yılında temelleri atılan işletmemiz, yapıların değerinin artmasında önemli bir etken olan asansör ve yürüyen merdiven-bant sistemlerinin montajını ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Güvenlik kavramının öneminin sonuna kadar farkında olan ekibimizle, asansör ve yürüyen merdiven konularında can ve mal güvenliğiniz başta olmak üzere memnuniyetinizi ön planda tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığı ve yüzde yüz Türk sermayesi ile daha iyiyi ve doğruyu bulmak vizyonumuz olmuştur.

Hizmetlerimiz Ürünlerimiz

Sık Sorulan Sorular

Asansörlerde Periyodik Kontrol Nedir ?

Periyodik kontroller, yapının bağlı bulunduğu Belediye veya Belediye hudutları dışındaki yapılar için Valilik veya ilgili kanunlar çerçevesinde yapı ruhsatı vermekle yetkilendirilen kurum ve kuruluşlarca yapılır.

Yeşil, Mavi, Sarı, Kırmızı Etiketler Nedir ?

Etiketler asansörlerinizin can ve mal güvenliğine uygun olup olmadığını anlayabilmeniz için kabin içerisindeki kullanıcıların rahatlıkla görebileceği bir şekilde kumanda butonunun etrafına ve ana durakta yer alan kumanda düğme panelinin yanında bulunmaktadır.

Uygunsuzluklar Nasıl Giderilebilir ?

Uygunsuzluk raporunu tarafımıza ulaştırmanız halinde gerekli stratejileri belirleyerek, sizlere hızlı ve güvenilir baştan sona sorunsuz bir modernizasyon süreci sağlamaktayız.

Servis Talep Formu

veya Arayın 0212 450 26 58